Project Dependency (7.x-2.0-beta4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Project
fr: Projet

en: Required
fr: Requis

en: Name
fr: Nom

en: Components
fr: Composants

en: Node
fr: Nœud

en: Optional
fr: Facultatif

en: Dependencies
fr: Dépendances
