Project Dependency (7.x-2.0-beta4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Project
hu: Projekt

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: Components
hu: Összetevők

en: Node
hu: Tartalom

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Dependencies
hu: Függőségek
