Project Dependency (7.x-2.0-beta4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Project
ro: Proiect

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: Node
ro: Nod

en: Optional
ro: Opţional

en: Dependencies
ro: Dependențe
