Project Dependency (7.x-2.0-beta5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།
