Project Dependency (7.x-2.0-beta5) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Project
sk: Projekt

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: Components
sk: Komponenty

en: Node
sk: Uzol

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Dependencies
sk: Závislosti
