Project Dependency (7.x-2.0-beta5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: Node
sq: Nyjë

en: Optional
sq: Me dëshirë
