Project Dependency (7.x-2.0-beta5) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Project
uk: Проект

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Components
uk: Компоненти

en: Node
uk: Матеріал

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Project Dependencies
uk: Залежності проекту

en: Project components
uk: Компоненти проекту

en: Project release dependencies
uk: Залежності випуску проекту

en: Modules belonging to the project.
uk: Модулі, що належать проєктові.

en: Project dependencies
uk: Залежності проєкту

en: Project release dependencies.
uk: Залежності версії проєкту.
