Project Dependency (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Project
ar: المشروع

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Components
ar: المكونات

en: Node
ar: العقدة

en: Optional
ar: اختياري

en: Dependencies
ar: المتطلبات
