Project Dependency (7.x-2.0-beta5) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Project
ja: プロジェクト

en: Required
ja: 必須

en: Name
ja: 名前

en: Components
ja: コンポーネント

en: Node
ja: ノード

en: Optional
ja: 任意

en: Dependencies
ja: 依存関係
