Project Dependency (7.x-2.0-beta3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: Node
mr: शाखा

en: Optional
mr: पर्यायी

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
