Project issue tracking (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: - None -
az: - heç nə -

en: Anonymous
az: Anonim
