Project issue tracking (7.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Priority
bs: Prioritet

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Project
bs: Projekt

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Category
bs: Kategorija

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Assigned
bs: Dodjeljeno

en: Statistics
bs: Statistika

en: Advanced search
bs: Napredna pretraga

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Active
bs: Aktivan

en: Send e-mail
bs: Pošalji email

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: Code
bs: Kod

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: <None>
bs: <Nijedan>

en: Selection type
bs: Tip izbornika

en: Create @name
bs: Kreiraj @name

en: Is not one of
bs: Nije nijedan od

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Is one of
bs: jedan od
