Project issue tracking (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: project
fi: projekti

en: Project
fi: Projekti

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Category
fi: Kategoria

en: Save
fi: Tallenna

en: Component
fi: Komponentti

en: Unassigned
fi: Ei kenellekään

en: Assigned
fi: Vastuuhenkilö

en: Issues
fi: Julkaisut

en: Components
fi: Komponentit

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Advanced search
fi: Tarkempi haku

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Issue
fi: Numero

en: Submission guidelines
fi: Lähetysohjeet

en: Files
fi: Tiedostot

en: Active
fi: Voimassa

en: Submit @name
fi: Lähetä @name

en: Send e-mail
fi: Lähetä sähköpostia

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Normal
fi: Normaali

en: Code
fi: Koodi

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Task
fi: Tehtävä

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Select
fi: Valitse

en: Participants
fi: Vastaanottajat

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Selection type
fi: Valintatyyppi

en: Create @name
fi: Luo @name

en: Is not one of
fi: Ei ole yksikään

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Is one of
fi: On yksi

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Needs review
fi: Vaatii tarkistusta

en: Taxonomy field @field_name not found.
fi: Luokittelukenttää @field_name ei löytynyt.
