Project issue tracking (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Save
hy: Պահպանել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Send e-mail
hy: Ուղղարկել էլ-նամակ

en: Code
hy: Կոդ

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Anonymous
hy: Անանուն
