Project issue tracking (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Files
km: ឯកសារ

en: Active
km: សកម្ម

en: Submit @name
km: ដាក់​ស្នើ​ @name

en: Send e-mail
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Code
km: កូដ

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Create @name
km: បង្កើត @name
