Project issue tracking (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: project
lv: projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Category
lv: Kategorija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Component
lv: Komponents

en: Unassigned
lv: Nepiešķirtie

en: Assigned
lv: Piešķirtie

en: Components
lv: Komponentes

en: Statistics
lv: Statistika

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Files
lv: Faili

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Send e-mail
lv: Sūtīt e-pastu

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: Code
lv: Kods

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Task
lv: Uzdevums

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Followers
lv: Sekotāji

en: Follow
lv: Seko
