Project issue tracking (7.x-2.0-alpha1) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
