Project issue tracking (7.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Component
am: ምንዝር

en: Active
am: ገባሪ

en: Send e-mail
am: ኢ-ሜል ላክ

en: Code
am: ኮድ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Create @name
am: @name ፍጠር
