Project issue tracking (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (40 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Priority
ar: الأولوية

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: project
ar: مشروع

en: Project
ar: المشروع

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Category
ar: التصنيف

en: Save
ar: حفظ

en: Updated
ar: التحديث

en: Component
ar: عنصر

en: Components
ar: المكونات

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Files
ar: الملفات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Send e-mail
ar: إرسال بريد إلكتروني

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Normal
ar: طبيعي

en: Code
ar: الكود

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Task
ar: مهمة

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Fixed
ar: ثابت

en: Selection type
ar: نوع الاختيار

en: Create @name
ar: أنشئ @name

en: Critical
ar: حرج

en: Taxonomy field @field_name not found.
ar: لم يتم العثور على حقل التصنيف @field_name.
