Project issue tracking (7.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Category
be: Катэгорыя

en: Save
be: Захаваць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: Unknown
be: Невядомы

en: Files
be: Файлы

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Send e-mail
be: Даслаць e-mail

en: Overridden
be: Адменена

en: Normal
be: Нармальны

en: Code
be: Код

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Anonymous
be: Ананім

en: Select
be: Выбраць

en: <None>
be: -няма-

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Taxonomy field @field_name not found.
be: Поле таксанаміі @field_name не было знойдзена.
