Project issue tracking (7.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (80 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Priority
hu: Fontosság

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: project
hu: projekt

en: Project
hu: Projekt

en: Major
hu: Fő

en: Minor
hu: Jelentéktelen

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Category
hu: Kategória

en: Save
hu: Mentés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Component
hu: Összetevő

en: All issues
hu: Minden feladat

en: Own issues
hu: Saját feladatok

en: Unassigned
hu: Nincs hozzárendelve

en: Assigned
hu: Felelős

en: Project issue settings
hu: Projektfeladatok beállításai

en: Issues
hu: Feladatok

en: Components
hu: Összetevők

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Use the advanced search page for finding issues.
hu: A részletes kereső használható a feladatok könnyebb megtalálásához.

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Issue
hu: Feladat

en: An issue that can be tracked, such as a bug report, feature request, or task.
hu: Egy nyomon követhető feladat, például hibajelzések, ötletek, stb. kezeléséhez.

en: Specify where attachments to issues should be stored on your site, and what filename extensions should be allowed.
hu: A problémákhoz csatolt fájlok tárolási helyének és az elfogadott fájltípusok beállításai.

en: Enable issue tracker
hu: Feladatkövető bekapcsolása

en: Submission guidelines
hu: Beküldési irányelvek

en: Files
hu: Fájlok

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Submit @name
hu: @name beküldése

en: Send e-mail
hu: Email elküldése

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Normal
hu: Általános

en: Code
hu: Kód

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Task
hu: Feladat

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Project name
hu: A projekt neve

en: Fixed
hu: Rögzített

en: You do not have access to any projects.
hu: Jelenleg nem érhető el egy projekt sem.

en: Create a new issue.
hu: Egy új feladat létrehozása.

en: E-mail notifications
hu: Email értesítések

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Participants
hu: Résztvevők

en: <None>
hu: < Nincs >

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa

en: Create @name
hu: @name beküldése

en: Invalid project selected.
hu: Érvénytelen projekt lett kiválasztva.

en: Jump to:
hu: Ugrás ide:

en: First unread comment
hu: Első olvasatlan hozzászólás

en: Is not one of
hu: Nincs ezek között

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: Followers
hu: Követők

en: Critical
hu: Kritikus

en: Reporter
hu: Riporter

en: Needs review
hu: Átnézést igényel

en: - Select a project -
hu: - Project kiválasztása -

en: Enter a comma separated list of users.
hu: A felhasználók listája vesszővel elválasztva.

en: Create a new issue
hu: Új feladat

en: Project issue table
hu: Projekt feladatainak táblázata

en: Select projects
hu: Projektek kiválasztása

en: Enter a comma separated list of projects.
hu: A projektek listája vesszővel elválasztva.

en: - Open issues -
hu: - Nyitott feladatok -

en: Taxonomy field @field_name not found.
hu: @field_name taxonómiamező nem található.
