Project issue tracking (7.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: project
lt: projektas

en: Project
lt: Projektas

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Category
lt: Kategorija

en: Save
lt: Saugoti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Component
lt: Komponentas

en: Assigned
lt: Priskirta

en: Components
lt: Komponentai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Issue
lt: Leidinys

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Send e-mail
lt: Siųsti el. paštą

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: Code
lt: Kodas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Participants
lt: Dalyviai

en: <None>
lt: -Joks-

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Critical
lt: Kritinė
