Project issue tracking (7.x-2.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Active
mk: Активно

en: Anonymous
mk: Анонимен
