Project issue tracking (7.x-2.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Category
nn: Kategori

en: Save
nn: Lagre

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Advanced search
nn: Avansert søk

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Submit @name
nn: Send inn @name

en: Send e-mail
nn: Send e-post

en: Code
nn: Kode

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Create @name
nn: Lag @name
