Project issue tracking (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Save
th: บันทึก

en: Statistics
th: สถิติ

en: Advanced search
th: ค้นหาแบบละเอียด

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Issue
th: เล่มปี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Send e-mail
th: ส่งอีเมล

en: Code
th: รหัส

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Select
th: เลือก

en: <None>
th: <ไม่มี>

en: Create @name
th: สร้าง @name

en: Is not one of
th: ไม่ได้เป็นหนึ่ง

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน

en: Critical
th: วิกฤติ
