Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (37 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Replies
ast: Rempuestes

en: more
ast: más

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: Path
ast: Camín

en: Updated
ast: Anováu

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Files
ast: Ficheros

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Submit @name
ast: Unviar @name

en: Page
ast: Páxina

en: Send e-mail
ast: Unviar corréu-e

en: Code
ast: Códigu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
