Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Next
br: Da heul

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn
