Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to el translation catalogue (66 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Category
el: Κατηγορία

en: Feed
el: Ροή

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Component
el: Συστατικό

en: Components
el: Συστατικά

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Files
el: Αρχεία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Submit @name
el: Υποβολή: @name

en: Page
el: Σελίδα

en: Send e-mail
el: Αποστολή e-mail

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Normal
el: Κανονικό

en: Desc
el: Φθί

en: Code
el: Κωδικός

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: author
el: συγγραφέας

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Asc
el: Αύξ

en: Taxonomy field @field_name not found.
el: Το πεδίο ταξινόμησης @field_name δε βρέθηκε.
