Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (69 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Next
gl: Seguinte

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Replies
gl: Respostas

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: more
gl: máis

en: Priority
gl: Prioridade

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Documentation
gl: Documentación

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Category
gl: Categoría

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Path
gl: Ruta

en: Updated
gl: Actualizado

en: Component
gl: Compoñente

en: Issues
gl: Incidencias

en: Components
gl: Compoñentes

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Issue
gl: Incidencia

en: Submission guidelines
gl: Instrucións de envío

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Submit @name
gl: Enviar @name

en: Page
gl: Páxina

en: Send e-mail
gl: Enviar un correo-e

en: Score
gl: Puntuación

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Code
gl: Código

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Task
gl: Tarefa

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: author
gl: autor

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Participants
gl: Participantes

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Is one of
gl: É un de

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Needs review
gl: Precisa revisión

en: Taxonomy field @field_name not found.
gl: O campo de taxonomía @field_name non foi atopado.
