Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: User interface
de: Aawänder-Oberflächi

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Summary
de: Zämefassig

en: Updated
de: Aktualisiert
