Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (34 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Next
gu: આગળ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Replies
gu: જવાબો

en: more
gu: વધુ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Send e-mail
gu: મેઈલ મોકલો

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Task
gu: કાર્ય

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
