Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: more
ht: plis

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
