Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (43 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Next
ka: შემდეგი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: more
ka: მეტი

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Files
ka: ფაილები

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Submit @name
ka: @name-ის გაგზავნა

en: Page
ka: გვერდი

en: Send e-mail
ka: წერილის გაგზავნა

en: Score
ka: ქულა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: author
ka: ავტორი

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
