Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: delete
lo: ລຶບ

en: Documentation
lo: ເອກະສານ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ
