Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Replies
mg: Valiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao
