Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (48 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Next
mr: पुढील

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Replies
mr: प्रतिसाद

en: more
mr: आणखी

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: project
mr: प्रकल्प

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Major
mr: मुख्य

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Path
mr: रस्ता

en: Updated
mr: सुधारित

en: All issues
mr: सर्व मुद्दे

en: Own issues
mr: माझे मुद्दे

en: Issues
mr: मुद्दे

en: Search for
mr: च्या साठी शोधा

en: Advanced search
mr: विस्तृत शोध

en: Use the advanced search page for finding issues.
mr: मुद्दे शोधण्यासाठी प्रगत शोध पान वापरा

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Enable issue tracker
mr: मुद्दा शोधक समर्थ करा

en: Files
mr: फाईल्स

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Send e-mail
mr: ईमेल पाठवा

en: Normal
mr: साधारण

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
