Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Replies
os: Дзаппытæ

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Path
os: Фæндаг
