Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to se translation catalogue (20 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Send e-mail
se: Sádde e-boastta

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Create @name
se: Ásat @name
