Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Next
si: ඊලඟ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Replies
si: ප්‍රතිපිලිතුරු

en: more
si: තවත්

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
