Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Replies
sq: Përgjigje

en: more
sq: tjetër

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Submit @name
sq: Dërgo @name

en: Page
sq: Faqe

en: Send e-mail
sq: Dërgo e-mail

en: Code
sq: Kodi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Anonymous
sq: Anonim

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Create @name
sq: Krijo @name
