Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Replies
sr: Одговори

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: more
sr: још

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Component
sr: Компонента

en: Created
sr: Направљено

en: Code
sr: Кôд

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по
