Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to te translation catalogue (45 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Next
te: తరువాత

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Replies
te: స్పందనలు

en: more
te: మరిన్ని

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Major
te: పెద్ద

en: Minor
te: చిన్న

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Category
te: వర్గం

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Summary
te: సారాశం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Submit @name
te: కొత్త @name

en: Page
te: పేజీ

en: Send e-mail
te: ఈ-మెయిల్ పంపించు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Code
te: కోడ్

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Anonymous
te: అనామకం

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Project name
te: ప్రాజెక్టు పేరు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
