Project issue tracking (7.x-2.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Next
ur: اگلا

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Replies
ur: جوابات

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: more
ur: مزید

en: Priority
ur: ترجیح

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Component
ur: جزو

en: Normal
ur: عمومی

en: Code
ur: کوڈ

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
