Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to af translation catalogue (47 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Next
af: Volgende

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Replies
af: Antwoorde

en: Subscribe
af: Skryf in

en: more
af: meer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: project
af: projek

en: Project
af: Projek

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Statistics
af: Statistieke

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Unknown
af: Onbekend

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Send e-mail
af: Stuur e-pos

en: Score
af: Punt

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Code
af: Kode

en: Anonymous
af: Anoniem

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Create @name
af: Skep @name

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
