Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (69 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Next
bo: འོག་མ

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Replies
bo: ལན

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Add new
bo: གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Submit @name
bo: @name་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Send e-mail
bo: གློག་ཡིག་གཏོང་བ

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: Is not one of
bo: དེའི་ནང་གི་ཡ་གྱལ་མིན་པ

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Math expression
bo: ཨང་རྩིས་མཚོན་སྟངས

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Taxonomy field @field_name not found.
bo: རིགས་དབྱེའི་གནས་ཁོངས་@field_name་རྙེད་མ་ཐུབ།
