Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (76 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Next
ca: Següent

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Replies
ca: Respostes

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: more
ca: més

en: Priority
ca: Prioritat

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Yes
ca: Sí

en: project
ca: projecte

en: Project
ca: Projecte

en: Minor
ca: Menor

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Category
ca: Categoria

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: Path
ca: Camí

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Unassigned
ca: Sense assignar

en: Assigned
ca: Assignat

en: Search for
ca: Cerca per

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Issue
ca: Edició

en: Files
ca: Fitxers

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Submit @name
ca: Envia @name

en: Page
ca: Pàgina

en: Send e-mail
ca: Envia un correu electrònic

en: Score
ca: Puntuació

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Code
ca: Codi

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Task
ca: Tasca

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: author
ca: autor

en: Fixed
ca: Fixat

en: Units
ca: Unitats

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: <None>
ca: <Cap>

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Create @name
ca: Crea @name

en: Is not one of
ca: No és un de

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Is one of
ca: És un de

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Critical
ca: Crític

en: Math expression
ca: Expressió matemàtica

en: Master
ca: Mestre

en:  new
ca:  nou

en: Taxonomy field @field_name not found.
ca: No s'ha trobat el camp de taxonomia @field_name.
