Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (73 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Next
cs: Další

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: more
cs: více

en: Priority
cs: Priorita

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Project
cs: Projekt

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Category
cs: Kategorie

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Add new
cs: Přidat nový

en: Path
cs: Cesta

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Component
cs: Komponenta

en: Components
cs: Komponenty

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Files
cs: Soubory

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Send e-mail
cs: Poslat e-mail

en: Score
cs: Skóre

en: Overridden
cs: Překryto

en: Normal
cs: Normální

en: Desc
cs: Sestupně

en: Code
cs: Kód

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: author
cs: autor

en: Fixed
cs: Pevná

en: E-mail notifications
cs: Upozornění e-mailem

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: Participants
cs: Účastníci

en: <None>
cs: <Nic>

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Most recent
cs: Nejnovější

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Critical
cs: Kritický

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Math expression
cs: Matematický výraz

en: Master
cs: Nadřízené

en: Taxonomy field @field_name not found.
cs: Pole taxonomie @field_name nebylo nalezeno.
