Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (64 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Next
eu: Hurrengoa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Replies
eu: Erantzunak

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: more
eu: gehiago

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Category
eu: Kategoria

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Path
eu: Bide-izena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Component
eu: Osagaia

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Submit @name
eu: Bidali @name

en: Page
eu: Orria

en: Send e-mail
eu: Bidali posta-e

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: author
eu: egilea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: <None>
eu: <Ezer ez>

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Critical
eu: Larria

en: Asc
eu: Goraka

en:  new
eu:  berria
