Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Category
ga: Ábhar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Created
ga: Cruthaithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
