Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (57 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Next
hr: Sljedeći

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Replies
hr: Odgovora

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: more
hr: više

en: Priority
hr: Prioritet

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Project
hr: Projekt

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Path
hr: Putanja

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Component
hr: Komponenta

en: Statistics
hr: Statistike

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Files
hr: Datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Submit @name
hr: Slanje @name

en: Page
hr: Stranica

en: Send e-mail
hr: Pošalji e-poštu

en: Score
hr: Rezultat

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: Desc
hr: Silazno

en: Code
hr: Kôd

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: Participants
hr: Sudionici

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Taxonomy field @field_name not found.
hr: Taksonomijsko polje @field_name nije nađeno.
